Archiwum z Kwiecień, 2006

Resource Hacker

Autor: Marek
23-04-2006

Jest to program służący do edycji zasobów Windows.

ResHacker jest darmowy, więc nie posiada żadnych ograniczeń. Daje nam możliwość ingerencji w zasoby oprogramowania.

Więcej o programie znajdziesz tutaj

Strona programu
Pobierz program Resource Hacker v3.4.0Paint Shop Pro

Autor: Marek
23-04-2006

Paint Shop Pro to obecnie najpopularniejsze narzędzie do obróbki grafiki oraz zdjęć, używane przez ponad 20 milionów użytkowników.
Silną stroną pakietu jest jego prosta i intuicyjna obsługa pozwalająca na uzyskiwanie zaawansowanych efektów graficznych przez początkujących użytkowników. 

Już wersja PSP 9.0 posiada narzędzia usprawniające współpracę z aparatami cyfrowymi, szereg narzędzi pomocnych projektantom przygotowującym grafikę na strony WWW, m.in. opcję cięcia dużych plików graficznych na mniejsze, tworzenie map bitowych oraz wiele innych przydatnych funkcji dostępnych do tej pory jedynie w drogich i zaawansowanych programach graficznych.

Przeczytaj dalszą część artykułu »23-04-2006

Plug-in PS-a oferuje pięć efektów – Scatter Light, DreamOptic, SoftFocus, StarLight oraz Soft Diffuser.

Pierwszy z nich symuluje efekt niedokładnego nastawienia ostrości i pozwala na uzyskanie „miękkich” fotografii.

DreamOptic dodaje efekt poświaty – zdaniem producenta najlepiej spełnia on swoje zadanie przy fotografiach pejzażowych.

Przeczytaj dalszą część artykułu »KnockOut

Autor: Marek
23-04-2006

http://www.corel.com

KnockOut jest to szybkim i potężnym narzędziem, umożliwiającym tworzenie złożonych masek. Dostarczany jest jako wtyczka (plug-in) dla takich aplikacji graficznych jak Adobe Photoshop, Corel PHOTO-PAINT i Painter 7.
Corel KnockOut 2.0 posiada szereg narzędzi ułatwiających i radykalnie przyśpieszających pracę z obiektami tła. Program ten jest niezbędnym elementem zestawu narzędzi fotografa pracującego w technice cyfrowej.
Przeczytaj dalszą część artykułu »Eye Candy 4000

Autor: Marek
23-04-2006

Popularne i bardzo dobre rozszerzenie (plug-in) do programów Photoshop oraz Paint Shop Pro. Zawiera zestaw 23 filtrów, umożliwiających uzyskanie ciekawych efektów graficznych, m.in. Shadows, Glows, Chrome czy Fire.

Więcej o wtyczce znajdziesz tutaj21-04-2006

System Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 ma wszystkie możliwości innych systemów Windows XP i wiele innych. Dzięki nim można przeglądać sieć Web, grać w ulubione gry komputerowe, wymieniać wiadomości e-mail i wiadomości błyskawiczne z przyjaciółmi, a także instalować programy przeznaczone dla systemu Windows XP i korzystać z nich.

Przeczytaj dalszą część artykułu »